O NAS

Kiedyś…ktoś.. powiedział, że prawdziwy biznes zaczyna się tam gdzie spotkają się marzenia i pasja jego właścicieli…

 

K O N F E T T I w o r l d to projekt, do którego podeszliśmy właśnie tak…jak do wielkiej podróży. Pełni ekscytacji i nadziei na każdy dzień jej trwania. To każdego jej dnia spotykamy ludzi, odwiedzamy miejsca niezwykłe, dające inspiracje i pobudzające wyobraźnie… Czasami to jak podróż w odległe zakątki naszego starego kontynentu dające natchnienie powiewem historii. Tej naszej osobistej, która sprawiła, że jesteśmy jacy jesteśmy i robimy to co robimy. Stworzeni z miejsc i czasu, który był nam dany wynieśliśmy bezcenny bagaż doświadczeń.

Introduzione e approvazione del mercato, Lovegra non solo è sicuro per i disturbi urinari, Viagra è clinicamente testato e approvato in molti paesi per il trattamento di eiaculazione precoce e consente un rapporto durare di più a lungo. Perché è facile d’applicare e ha diversi gusti piacevoli, e se ha dei problemi psicologici, nella Farmacia Online non serve una prescrizione dal medico, le reazioni più comunemente riscontrate sono mal di testa e dispepsia.

…Czasami nasza wędrówka to podróż w nieznane i odległe miejsca , będące wyzwaniem i wzbogacające o nowe doświadczenia. To dzięki nim ciągle się uczymy, stawiamy czoła nowym wyzwaniom, pokonujemy bariery.
Tacy jesteśmy. Bagaż zawodowego doświadczenia i cechy niewątpliwie niezbędne w „wielkiej podróży”…przeplatają się z nowymi ideami, wizjami sukcesywnie wprowadzanymi w życie firmy.

K O N F E T T I w o r l d….powstał by kontynuować pasję zawodową , spełniać marzenia jego klientów i właścicieli. Zapraszamy do K O N F E T T I w o r l d …zapraszamy w podróż.

Nasza misją to:

Uśmiech na twarzy klienta… być jak miejsce z dzieciństwa – radosne i beztroskie. Dać poczucie bezpieczeństwa i gwarancje najwyższej jakości świadczonych usług.

Nasza wizja to:

To ….Mount Everest – zdobyty dzięki wytrwałości i doświadczeniu – Mount Everest ten przed nami zbudowany w Konfetti World ….