FAQ

Na czym polega usługa projekcji multimedialnej?

Projekcja multimedialna obejmuje wyświetlanie na dużym ekranie wybranych przez Państwa zdjęć oraz filmów w trakcie trwania uroczystości. Projekcje multimedialne cieszą się dużym zainteresowaniem wśród gości tworząc ciekawy przerywnik podczas wesel oraz innych uroczystości okolicznościowych. Obrazkowa historia opowiedziana w formie multimedialnej pozwoli niejednej osobie na podróż w czasie… Ciekawie stworzony pokaz zdjęć oraz filmów na długo pozostanie w pamięci Państwa gości.

Kto przygotowuje materiał do projekcji?

Jeżeli jesteście Państwo w stanie sami stworzyć efektowną prezentację z wybranych przez siebie materiałów fotograficznych oraz filmowych to Państwo przekazujecie nam gotowy materiał, a my zajmujemy się jedynie jego projekcją. Możemy również zająć się stworzeniem takiej prezentacji od podstaw bazując na dostarczonych nam materiałach (fotografie, teksty).

Jakim sprzętem dysponuje firma KONFETTI?

Do Państwa dyspozycji pozostaje mobilny ekran projekcyjny na trójnogu o wymiarach 2500 cm x 2000 cm oraz profesjonalny projektor EPSON Full HD 1080p wyświetlający materiał w najnowszej technologii 3LCD oraz wysokim kontraście 36000:1 zapewniając tym samym wierne odwzorowanie kolorów.