AKTUALNOŚCI

Fontanna dwusmakowa – Premiera Super STAR

K O N F E T T I WORLD ma zaszczyt zaprezentować Państwu światową N O W O Ś Ć…
Fontannę dwusmakową P R E M I U M.
Jako jedyni w Polsce oferujemy Państwu możliwość uświetnienia uroczystości absolutną nowością… Super S T A R sprawisz swym Gościom radość i niespodziankę, a Sobie satysfakcję. Bądź pierwszym, który tego doświadczy… nie daj się zapomnieć!

Zaprojektowana i stworzona w Wielkiej Brytanii opuściła fabrykę GILES&POSNER jako pierwsza jedyna i niepowtarzalna i taka też jest… Pierwsza ponieważ jest pierwszą komercyjną fontanną pozwalającą cieszyć się dwoma smakami czekolady… w jednym urządzeniu, jedyna ponieważ nie ma konkurencji… Jedyna w Polsce dla Ciebie… dla przyjemności, prestiżu i smaku delikatnych przekąsek zmysłowo oblewanych czekoladą.

Niepowtarzalna to znacznie więcej niż tylko inny kształt i gabaryty, tylko Super STAR posiada nowy system tłoczenia czekolady do korony fontanny i tylko ona posiada punktowy spływ czekolady pozwalający na serwowanie dwóch smaków jednocześnie, które się nie mieszają. Jej wyjątkowość tkwi w …szczegółach: dwa smaki, piękna kaskadowa konstrukcja, delikatne wąskie stróżki czekolady zastępujące płaszcze w klasycznych czekoladowych fontannach …dzięki tym szczegółom odkryjesz nowe nieznane dotąd możliwości. Płynna czekolada oblewa nie tylko przekąski i szaszłyki ale pozwala precyzyjnie udekorować owocowe desery, lody i cząstki tortu weselnego.
Ekskluzywny wygląd i nowe możliwości wzbudzą podziw i ekscytacje na Twoim przyjęciu.
Chcesz czegoś więcej… może nowego doznania- poeksperymentujmy dlaczego nie dodać „kropli” Twojego ulubionego likieru do płynnej czekolady..? Party dla dorosłych z wyjątkową oprawą, wszystko to możesz mieć…fontanna dwusmakowa pozwala na wiele możliwości i ekscytujących rozwiązań. ZAPRASZAMY DO ŚWIATA PRZYJEMNOŚCI…

Zapoznani się z ofertą wynajmu Super STAR w zakładce Oferta. Przejdź do galerii