AKTUALNOŚCI

Pierwsza Edycja Targów Ślubnych Południowej Wielkopolski – KALISZ 2011

 

Kalisz jako przystało na miasto z tradycjami pozwolił odczuć na własnej szkórze, że jest wielkomiejski, szykowny i wie co dobre… Tak była też Pierwsza Gala Ślubna zorganizowana w dumnie prezentującej się hali Arena. Świetnie zorganizowane targi przyciągnęły uwagę wielu zwiedziających. Narzeczeni, ich rodzice oraz goście z branży ślubnej mogli śmiało wybierać usługi i produkty oferowane na 70  stanowiskach wystawienniczych.  Dla KONFETTIworld wysoka frekwencja odwiedzających oznaczała pracowity dzień… To właśnie to czego oczekiwaliśmy po Kaliszu. Gości targowych przyciągnęły konkursy i prezentacje doskonale prowadzone ze sceny przez Tomasza Kammela oraz rabaty na wybrane produkty i usługi firm.

KONFETTIworld przygotowało z okazji Gali Ślubnej specjalne oferty, które wzbudziły niemniejsze zainteresowanie niż piękne białe suknie ślubne… Kalisz był również miejscem premiery fontanny alkoholowej R O Y A L, która dumnie błyszcząc zachwycała naszych gości.
Dziękujemy naszym Klientom za zainteresowanie i mile spędzony dzień w Kaliszu. Jesteśmy do dyspozycji tych, którzy nie podjęli jeszcze decyzji i ciągle myślą o uatrakcyjnnieniu Tego ważnego przyjęcia – pamiętajcie sprawimy abyście pozostali na długo w pamięci Waszych gości weselnych !
Drodzy Kaliszanie zo zobaczenia za rok!!!
 

PIERWSZA Gala Ślubna – KOSZALIN nasza relacja!

Prezentacje targowe w Koszalinie były różnorodne, biel sukien zalewających stanowiska wystawiennicze mieszały się z kolorowymi stanowiskami sal ślubnych, dworków, pałacyków, kwiaciarni.

Wypolerowana karoseria prezentowanych samochodów odbijała wszystkie emocje z twarzy zwiedzających gości. Pokazy sukien, atrakcji weselnych, tańca na wybiegu była tak różnorodna, że z pewnością każdy znalazł coś dla siebie- aby popatrzeć, spróbować i podjąć decyzję Tak -chcę to mieć…!

Konfetti prezentowało się barwnie, goście targowi chętnie degustowali naszą wyśmienitą czekoladę, oglądali prezentowany sprzęt. Premierowa fontanna Super STAR była niekwestionowaną gwiazdą…dumnie błyszczała w świetle reflektorów. Ulatniające się raz po raz Bańki szybowały wysoko dodając specjalnych efektów. Nasi goście byli otwarci pytali o nowości, pakiety a my z ogromną satysfakcją poświęcaliśmy im naszą uwagę i pomagaliśmy wybrać pakiet właśnie dla Nich. Satysfakcja Konfetti jest tym większa, iż wielu narzeczonych zdecydowało się, że pragnie abyśmy uświetnili ich uroczystość. Jesteśmy w kontakcie z wieloma innymi parami.

Tych wszystkich, którym proponowane usługi spodobały się lecz nie zdecydowali się w Koszalinie zapraszamy do Słupska na Targi Ślubne, które odbędą się 28 listopada 2010 w Hali Gryfia przy ul. Szczecińskiej.   Będzie możliwość degustacji oraz rozmów z naszymi konsultantami. Pozwólcie abyśmy mogli zadbać o Was w tym szczególnym dniu…
Zapraszamy wszystkich !

PIERWSZA Gala Ślubna -w SŁUPSKU już za nami!

W mroźny niedzielny dzień goście odwiedzający targi ze Słupska i okolic…dopisali. Narzeczeni i ich rodzice oglądali, degustowali, poznawali nowe produkty i usługi…a było tego sporo! Prezentacje i pokazy ślubne zdecydowanie spełniały oczekiwania przyszłych Panien Młodych, ich błysk w oku mówił wszystko…

Moment kontaktu z klientem jest najważniejszy dla każdej firmy, niezależnie czy to salon sukien ślubnych, fotograf czy cukiernia- nie inaczej jest w przypadku firmy Konfetti. Zauroczyć, zaskoczyć, zainspirować sprawić by klient zapragnął tego …właśnie tego co proponujemy. Możliwość degustacji, obejrzenia urządzeń i rozmowy daje magiczną moc. Odwiedzający nas w Słupsku goście targowi byli zachwyceni, cenimy sobie ich otwartość na nowe usługi i innowacje.

Dzień był długi i pracowity ale satysfakcjonujący dla ekipy Konfetti. Byliśmy fotografowani, filmowani, udzielaliśmy „wywiadów” byliśmy tam dla wszystkich i ze wszystkimi aby promować uroczystość weselną.

Dziękujemy odwiedzającym za zainteresowanie naszymi usługami i zachęcamy do kontaktu …stworzymy pakiety specjalnie dla Ciebie.