HOME

Jeśli trafiłeś do nas sam to świetnie jeśli przy pomocy przewodnika, który już nas odwiedził też nas to cieszy…pamiętaj aby kontynuować tą niewidzialną nic powiązań i być czyimś przewodnikiem….
Konfetti Word jest firma dzięki której organizacja wyjątkowej uroczystości okolicznościowej będzie przyjemnością…słodką przyjemnością.
Jesteśmy do dyspozycji , służymy radą ale przede wszystkim świadczymy usługi z zakresu wynajmu i obsługi innowacyjnych urządzeń cateringowych, oferujemy nowe rozwiązania dodające prestiżu i pozwalające uświetnić każde wydarzenie.

Dla nas to TY jesteś wyjątkowy i specjalnie dla Ciebie firma Konfetti korzysta z najlepszych urządzeń na świecie, a belgijska czekolada wykorzystywana w naszych czekoladowych fontannach jest najwyższej jakości ..bo tylko na taką zasługujesz.
Usługi firmy Konfetti skierowane są do firm, instytucji, organizacji oraz wszystkich tych, którzy wiedzą, że warto postawić na jakość i niepowtarzalność.
Jeśli piszemy właśnie o Tobie nie czekaj poznaj nas, sprawdź nasza ofertę, zatrudnij nas…to czysta przyjemność.

Witamy w świecie konfetti… miejscu stworzonym abyś poczuł się wyjątkowo… czas świętować ….. Poczuj smak przyjemności płynący z czekoladą….poczuj radość życia